CASA DE PIATRA!!!

Urari de toate cele de la forumisti catre forumisti!

Moderatori: dia21, dorina17

7 mesaje • Pagina 1 din 1

CASA DE PIATRA!!!

Mesajde anena » Sâm Ian 09, 2010 10:17 am

Avem doua evenimente importante , aici, pe forum .Si eu cred ca merita sa le fac cunoscute pentru ca sunt momente fericite pe care trebuie sa le imparti cu ceilalti.Cu atit mai mult cu cit este vorba despre doi dintre forumistii vechii ai siteului 121.ro,care merita din plin toate urarile noastre.
ALINUTA, CASA PIATRA,TOATA FERICIREA DIN LUME, SANATATE SI IMPLINIRI.SA AVETI O CASNICIE FERICITA SI SA TRAITI IMPREUNA PINA LA ADINCI BATRINETE, ASA CUM SE SPUNE IN BASME.FIE CA IUBIREA VOASTRA SA CREASCA O DATA CU TRECEREA ANILOR.

Imagine

MAN*DARINUL, ADICA DAN, CASA DE PIATRA, SA FITI FERICITI PINA LA ADINCI BATRINETE, SA VETI PARTE DE TOT BINELE LUMII SI SA AVETI COPII FRUMOSI SI SANATOSI.SA NU VA LIPSEASCA NIMIC SI SA FITI INDRAGOSTITI UNUL DE CELALAT TOATA VIATA.
Totodata felicitari pentru licenta si sa va bucurati de casa noua.
Imagine Imagine
anena
frappuccino

Mesajde barboneli » Sâm Ian 09, 2010 2:01 pm

....AMEN !!! :P :drunken:
Imagine Imagine
barboneli
frappuccino

Mesajde michi 73 » Sâm Ian 09, 2010 6:37 pm

Cred ca au mai fost felicitati pe parcurs, dar vorba ceea: doua batai strica, nu "n" felicitari. Pe Alinuta am sarutat-o cand ne-a aratat pozele iar Mandarinului ii doresc casa de piatra in casa noua.Sa fiti fericiti si sa ma ajungeti din urma!
"eu am fost ca tine(?),tu vei fi ca mine
michi 73
frappuccino

Mesajde alinuta » Dum Ian 10, 2010 12:15 am

va multumesc de urari, sunt sigura ca se vor adeveri :P

anena am citit si postul tau si al diei de la povestea mea, si mi-a fost tare greu sa inghit nodul din gat ...sunteti minunate...va multumesc! Imagine
alinuta
frappuccino

Mesajde anena » Dum Ian 10, 2010 5:12 pm

Imagine
anena
frappuccino

Mesajde man*darinuL » Dum Ian 24, 2010 10:38 am

multumesc pt atentia acordata, multumesc de urari anena, michi. :hi:
aveti intotdeauna un cuvant, un gest frumos pentru fiecare. nu se poate ca o astfel de atitudine consecvent binevoitoare sa nu te faca pana in profunzimi mai bun, mai ingaduitor, ceea ce nu ma indoiesc c-ati fi.
si cum,
vorba dulce multe-aduce, voi ce-ati dori sa primiti? m-ati indatorat. :scratch:
man*darinuL
cafe-latte

Mesajde michi 73 » Dum Ian 24, 2010 11:14 am

man*darinul scrie:, multumesc de urari anena, michi. :hi:
vorba dulce multe-aduce, voi ce-ati dori sa primiti? m-ati indatorat. :scratch:

Vorba buna si sanatate (ca-i mai buna decat toate)
"eu am fost ca tine(?),tu vei fi ca mine
michi 73
frappuccino

7 mesaje • Pagina 1 din 1

Înapoi la La multi ani!