otet din cidru de mere

Cum sa mananci sanatos

Moderatori: Night_du, dargo, paagli, 121

15 mesaje • Pagina 1 din 1

otet din cidru de mere

Mesajde ellasweet » Dum Noi 29, 2009 6:35 pm

acest produs garanteaza 5 kg pierdute in 8 zile.....o fi bun??sau e doar vrajeala.....uitati va pe net,.,,,,APPLE CIDER!!astept opiniile voastre..... :cry:
ellasweet
cafe-latte

Mesajde Raluca_SA » Dum Noi 29, 2009 8:22 pm

In primul rand ca sa primesti un raspuns nu e nevoie sa deschizi o mie de topicuri cu acelasi subiect..
Si il al doilea rand acest CIDRU DE MERE.. iti mai inhiba pofta de mancare, nicidecum nu te slabeste.Mai ales cat spui tu....
Valoarea consta in ceea ce esti si nu in ceea ce ai!
Raluca_SA
irish coffee

Mesajde barboneli » Lun Noi 30, 2009 2:57 am

si in al doilea rand, titlul e o tampenie.....!!!! "otzetul de mere" nu se face din cidrul de mere....! parca a mai spus asta cineva...! cidrul e o bautura acidulata, produsa din fermentarea sucului de mere, o "bogatie" de bautura, traditionala din Irlanda, dar si in alte tari se foloseste.... eu unul mor dupa ea... asaaaaa.... din cand in cand, dar pe urma inviu, ca sa mai beau din ea.....!!!! otzetul de mere, e "putzin" altceva si are alt gust... ! e clar, are gust de otzet, cea ce, cidrul... e departe de acest gust ! si cum am mai spus.... la alt topic, numai band acest otzet, cu putina apa.... in nici un caz nu slabesti.....!!! poate doar la minte....... :twisted:
Imagine Imagine
barboneli
frappuccino

Mesajde ellasweet » Lun Noi 30, 2009 8:28 pm

barboneli scrie:si in al doilea rand, titlul e o tampenie.....!!!! "otzetul de mere" nu se face din cidrul de mere....! parca a mai spus asta cineva...! cidrul e o bautura acidulata, produsa din fermentarea sucului de mere, o "bogatie" de bautura, traditionala din Irlanda, dar si in alte tari se foloseste.... eu unul mor dupa ea... asaaaaa.... din cand in cand, dar pe urma inviu, ca sa mai beau din ea.....!!!! otzetul de mere, e "putzin" altceva si are alt gust... ! e clar, are gust de otzet, cea ce, cidrul... e departe de acest gust ! si cum am mai spus.... la alt topic, numai band acest otzet, cu putina apa.... in nici un caz nu slabesti.....!!! poate doar la minte....... :twisted:
.................bai asta...eu iau aceste pastile de 5 zile si deja ma simt altfel...am inceput s slabesc mult.....nu stii nimica!!!
ellasweet
cafe-latte

Mesajde titilica » Lun Noi 30, 2009 8:42 pm

ellasweet scrie:
barboneli scrie:si in al doilea rand, titlul e o tampenie.....!!!! "otzetul de mere" nu se face din cidrul de mere....! parca a mai spus asta cineva...! cidrul e o bautura acidulata, produsa din fermentarea sucului de mere, o "bogatie" de bautura, traditionala din Irlanda, dar si in alte tari se foloseste.... eu unul mor dupa ea... asaaaaa.... din cand in cand, dar pe urma inviu, ca sa mai beau din ea.....!!!! otzetul de mere, e "putzin" altceva si are alt gust... ! e clar, are gust de otzet, cea ce, cidrul... e departe de acest gust ! si cum am mai spus.... la alt topic, numai band acest otzet, cu putina apa.... in nici un caz nu slabesti.....!!! poate doar la minte....... :twisted:
.................bai asta...eu iau aceste pastile de 5 zile si deja ma simt altfel...am inceput s slabesc mult.....nu stii nimica!!!

NU BAI ASTA, FAI FUFO, CA NU NE TRAGEM DE BRACINARI AICI!!
SAU NU-TI CUNOSTI LUNGU NASULUI???
Fericirea este un fluture, care, atunci cand este urmarit, este intotdeauna la un pas de a fi prins, dar daca stai linistit, se poate aseza pe tine!
Imagine
titilica
frappuccino

Mesajde Karina33 » Lun Noi 30, 2009 9:06 pm

titilica scrie:
ellasweet scrie:.................bai asta...eu iau aceste pastile de 5 zile si deja ma simt altfel...am inceput s slabesc mult.....nu stii nimica!!!

NU BAI ASTA, FAI FUFO, CA NU NE TRAGEM DE BRACINARI AICI!!
SAU NU-TI CUNOSTI LUNGU NASULUI???

Titilica fatuca asta a slabit asa de mult ca i-a scazut nasul de tot! Ce lungime???
viatzaerozsirozestelumeatoata
Karina33
irish coffee

Mesajde titilica » Lun Noi 30, 2009 9:08 pm

daa, ne gasiram noi astia nestiutorii cu buricu pamantului!!!
mare ti-e gradina ta doamne!!!!
Fericirea este un fluture, care, atunci cand este urmarit, este intotdeauna la un pas de a fi prins, dar daca stai linistit, se poate aseza pe tine!
Imagine
titilica
frappuccino

Mesajde mamitza_16 » Lun Noi 30, 2009 10:31 pm

altfel cum "draguta"? bine sau rau? ca "prost"....n-ai avea cum . mai rau nu cred ca se poate, nici macar dupa ce bei otet din ala!
mamitza_16
frappuccino

Mesajde lilos137 » Lun Noi 30, 2009 11:34 pm

Din cate stiu eu, otetul, de orice fel, slabeste inima1 Sa-l mai iei si pe termen indelungat...te-ai aranjat!
lilos137
cappuccino

aoleuuu

Mesajde ellasweet » Mar Dec 01, 2009 5:13 pm

eu glumesc aci fartilor....nu iau nici o pastila nimik....doar nu s nebuna....da am vrut s prind pe cineva in plasa....care a testat de toate pe fata lui..... :P :twisted: :mrgreen: :knob:
ellasweet
cafe-latte

Mesajde 0745 » Lun Feb 08, 2010 11:29 am

[b]http://www.ziare.com/articole/otet+de+mere+tratament
Daca va informati mai bine veti vedea ca otetul de mere este si el bun la ceva !!Daca lasi o sticla de cidru desfacuta , dupa un timp vei constata ca este otet, la fel cum este si procedeul struguri-vin-otet !!
Eu nu inteleg , cum de puteti sa-i criticati pe cei care incearca diferite diete?!Lasati-i in pace sa faca ce vor, din contra, sa ne spuna si noua ce si cum, mai aflam si noi o "b
0745
cafe-latte

Mesajde mldvn_simona » Vin Feb 12, 2010 3:25 pm

am cumparat de la plafar capsule cu otet de mere dar nu indraznesc sa le iau!
cine a administrat astfel de capsule?te ingrasi dupa ce nu le mai iei?
mldvn_simona
cafe-latte

Mesajde mldvn_simona » Vin Feb 12, 2010 3:27 pm

a si iau si capsule de ceai verde(am luat 10, dar inainte beam ceai in prostie,si nu se vede nici 1kg in minus)le pot administra deodata?
mldvn_simona
cafe-latte

Mesajde soranasky » Vin Feb 12, 2010 5:24 pm

mldvn_simona scrie:a si iau si capsule de ceai verde(am luat 10, dar inainte beam ceai in prostie,si nu se vede nici 1kg in minus)le pot administra deodata?

femeie, n-ar fi mai usor sa mergi la sala sa faci niste sport si sa mananci mai putin?
am si eu o prietena cat un rinocer care afirma ca ea ia orice pastile, dar nu renunta la mancare si nu se misca la sala. rezultatul?
are 28 de ani, ulcer si ficatul distrus de la cate porcarii a bagat in ea.
si ma rog, obezitate de nu stiu ce grad.
What I've felt, what I've known
Sick and tired, I stand alone
Could you be there, 'cause I'm the one who waits for you
Or are you unforgiven, too?
soranasky
frappuccino

Mesajde elements » Vin Feb 12, 2010 5:28 pm

soranasky scrie:femeie, n-ar fi mai usor sa mergi la sala sa faci niste sport si sa mananci mai putin?

evident ca nu. sportul e greu, otetul e lichid, doahh!
You make people miserable, then they do what you want them to do, because then the misery goes away.
elements
irish coffee

15 mesaje • Pagina 1 din 1

Înapoi la Dieta & nutritie