scurgeri maronii dupa cauterizare

Subiecte fierbinti, dar si serioase.

Moderatori: dragos6, Night_du, paagli, 121

4 mesaje • Pagina 1 din 1

scurgeri maronii dupa cauterizare

Mesajde BRoxana » Sâm Sep 11, 2010 2:59 am

buna ziua! vreau sa va intreb: este normal ca dupa o cauterizare la doua saptamani sa am scurgeri maronii? am avut inainte de menstruatie 1 saptamana si dupa menstruatie tot 1 saptamana iar astazi e prima zi cand nu a curs maroniu...ce se intampla cu mine?
BRoxana
cafe-latte

Re: scurgeri maronii dupa cauterizare

Mesajde Di2005 » Sâm Sep 11, 2010 2:37 pm

Eu am avut aceeasi problema si culmea a fost ca respectiva cauterizare a fost inutila, intrucat virusul pe care il descoperise respectiva ginecologa era inactiv si a disparut dupa o perioada, fiind neutralizat de sistemul meu imunitar.
Nu am scapat de aceste scurgeri decat luand in mod regulat pilula anticonceptionala si nici un ginecolog pe care l-am consultat nu a stiut sa-mi spuna de ce aveam aceste simptome, pe care le-au pus pe seama unor dereglaje hormonale.
De cand iau pilula anticonceptionala au incetat.
Sper ca raspunsul meu sa-ti fie util, Roxana.

Sanatate si numai bine,
Di2005
cafe-latte

Mesajde dragos6 » Sâm Sep 11, 2010 6:13 pm

totuşi, nimic nu poate înlocui o vizită la un ginecolog bun...
Imagine
We don't need no education
We dont need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave them kids alone...
dragos6
Rasnita de cafea

Mesajde Di2005 » Mar Sep 14, 2010 4:36 pm

dragos6 scrie:totuşi, nimic nu poate înlocui o vizită la un ginecolog bun...

Ai perfecta dreptate, Dragos, insa trebuie gasit un ginecolog cu adevarat bun. Eu am avut aceeasi problema si singura solutie care a facut sa inceteze aceste simptome neplacute a fost pilula anticonceptionala. Pentru persoanele care doresc sa ramana insarcinate nu e o solutie. In cazul meu a fost.
Numai bine,

Diana
Di2005
cafe-latte

4 mesaje • Pagina 1 din 1

Înapoi la Sex si viata intima