solutie pentru par

Machiaj, cosmetice, parfumuri si trucuri de frumusete

Moderatori: dia21, Safari Sunrise, sweetsweet, paagli, 121

8 mesaje • Pagina 1 din 1

solutie pentru par

Mesajde veroniquero » Sâm Dec 16, 2006 11:35 pm

buna! de curand mi-am bagat niste suvite blonde care au iesit prea blonde si vreau sa ma clatesc cu ceva solutie care sa-mi inchida parul spre castaniu, (asa cum e carminul)... ajutati-ma!
sau de solutie de clatit pe baza de plante...orice
veroniquero
cafe-latte

Re: solutie pentru par

Mesajde Figovici » Sâm Dec 16, 2006 11:56 pm

[quote6fd577="veroniquero"]buna! de curand mi-am bagat niste suvite blonde care au iesit prea blonde si vreau sa ma clatesc cu ceva solutie care sa-mi inchida parul spre castaniu, (asa cum e carminul)... ajutati-ma!
sau de solutie de clatit pe baza de plante...orice[/quote6fd577]
daca te referi la carminul pt. unghi ala e cam roz-siclam parca...ma rog...te duci si iti cumperi un nuantator de care vrei tu si ce culoare doresti ...mare chestie.. :alien:
Tot ceea ce se intampla, se intampla pentru ca asa trebuie sa se intample.:coffee2:
Figovici
frappuccino

solutie pentru par

Mesajde veroniquero » Sâm Dec 16, 2006 11:58 pm

nuantator? te referi la vopsea? eu nu mai vreau vopsea sa-mi bag..vreau o solutie cum e CASTELANI (e roz) se pune in apa de clatire...ceva de genu caut numai pe castaniu, saten-aluna
veroniquero
cafe-latte

Mesajde soranasky » Dum Dec 17, 2006 12:03 am

[quote30fb09="veroniquero"]nuantator? te referi la vopsea? eu nu mai vreau vopsea sa-mi bag..vreau o solutie cum e CASTELANI (e roz) se pune in apa de clatire...ceva de genu caut numai pe castaniu, saten-aluna[/quote30fb09]
am auzit ca daca te speli cu decoct de frunze de nuc se inchide la culoare. n-am testat, doar am auzit. de ce nu mergi la un magazin cu produse naturiste?
What I've felt, what I've known
Sick and tired, I stand alone
Could you be there, 'cause I'm the one who waits for you
Or are you unforgiven, too?
soranasky
frappuccino

solutie pentru par

Mesajde veroniquero » Dum Dec 17, 2006 12:05 am

cred k asa voi face....dar va trebui sa rezist pana luni, cand gasesc un magazin deschis....
veroniquero
cafe-latte

Mesajde Varuna » Dum Dec 17, 2006 12:24 pm

[quote1b68f0="soranasky"][quote1b68f0="veroniquero"]nuantator? te referi la vopsea? eu nu mai vreau vopsea sa-mi bag..vreau o solutie cum e CASTELANI (e roz) se pune in apa de clatire...ceva de genu caut numai pe castaniu, saten-aluna[/quote1b68f0]
am auzit ca daca te speli cu decoct de frunze de nuc se inchide la culoare. n-am testat, doar am auzit. de ce nu mergi la un magazin cu produse naturiste?[/quote1b68f0]
am testat eu. :D iese super.
[imgb622cd]http://i132.photobucket.com/albums/q34/Nashira_album/Avatar35-2.jpg[/imgb622cd]
Varuna
irish coffee

solutie pentru par

Mesajde veroniquero » Dum Dec 24, 2006 12:22 am

da? ok... dupa Craciun ma duc la un magazin naturist, ce nuante ti-au iesit? sa stiu la ca sa ma astept... :) din pacate nu am vazut acest replay mai devreme...mersi
veroniquero
cafe-latte

Mesajde Varuna » Dum Dec 24, 2006 12:23 am

eu am parul cica saten (de fapt bate in roscat, blond si putin saten) si mi-a iesit un roscat bestial (natural si uniform)
[imgb622cd]http://i132.photobucket.com/albums/q34/Nashira_album/Avatar35-2.jpg[/imgb622cd]
Varuna
irish coffee

8 mesaje • Pagina 1 din 1

Înapoi la Fii frumoasa!